Drobečková navigace

Úvod > Úklidové služby > Čištění

Čištění

Hloubkové čištění koberců a profesionální čištění sedačky

Věděli jste, že pravidelné čištění koberců zásadně prodlužuje jejich životnost? Součást našich služeb v rámci jednorázového či pravidelného úklidu je také čištění koberců a sedaček pomocí speciálních tepovačů, mytí oken ve výšce teleskopickou tyčí nebo například parní čištění povrchů. K úklidu používáme profesionální zařízení a čistící prostředky renomovaných značek šetrné k životnímu prostředí.

Jaké služby Vám rádi poskytneme?

  • Čištění sedaček a sedacích souprav
  • Čištění koberců a čalounění
  • Umývání oken bytů, rodinných domů, kanceláří a firem
  • Čištění žaluzií teleskopickou tyčí
  • Mytí a čištění podlah

Čištění sedaček a sedacích souprav

Látkové sedačky čistíme parním hloubkovým, mokrým extrakčním nebo suchým pěnovým vakuovým čištěním. Čistíme sedačky i sedací soupravy také mokrou cestu. Před samotným čištěním sedací soupravu vyklepeme a odsajeme chlupy, vlasy a žmolky rotačním klepacím kartáčem.

Čištění koberců a čalounění

Koberce tepujeme speciálním extraktorem s použitím šetrných čistících prostředků. Hloubkové čištění koberců snižuje množství prachu, roztočů a mikroorganismů, které se v koberci hromadí. Obdobným způsobem čistíme také čalouněný nábytek.

Umývání oken kanceláří a firem

Okna myjeme ručně pomocí speciálních stěrek a teleskopické tyče. Po domluvě zvládneme vyčistit také žaluzie a rámy oken. U mytí oken se specializujeme především na řadové a rodinné domy, kancelářské či obchodní prostory. Mytí oken provádíme tak, aby nedošlo k postříkání okolních zdí, poničení žaluzií nebo ušpinění koberce pod okny. Nezajišťujeme mytí oken na výškových budovách.

Čistění žaluzií teleskopickou tyčí

Provádíme také mytí žaluzií a rámů oken, vybělení plastových rámů či oživení laku na dřevěných oknech. Na námi umytých rámech a žaluziích nenajdete žádné nečistoty, zbytky po barvě, silikonu či jiném stavebním materiálu.

Strojní mytí a čištění podlah

Pro čištění podlah používáme výkonné drhnoucí a mycí automaty. Tyto stroje v součinnosti s šetrnou chemií vyčistí jakoukoliv strukturu podlahy. Následné ošetření vosky na polymerové bázi ji zajistí nový vzhled, snadnější údržbu a delší životnost.

Připravíme cenovou nabídku úklidu na míru Vašim potřebám

Nejdříve vždy přijedeme na místo, vyhodnotíme situaci a následně zpracujeme cenovou nabídku požadovaného čištění. Férové jednání a příznivé ceny zaručujeme. Napište si o více informací.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů