Uklidator.cz je služba, která uklidí Vaší domácnost, firmu a zajistí náhradní plnění.

Naši Uklidatoři Vám kvalitně uklidí domácnost, umyjou okna, uklidí Vaši firmu a kanceláře. Kontaktujte nás

rezervovat úklid

Objednat si Uklidatora

Nabídka práce

Hledáte práci? Nabízíme vám práci v kolektivu Uklidator.cz. Zajistime vám zaškolení, dobré pracovní ohodnocení, zaměstanecké benefity a výhody.

Kvalitní tým
Uklidator.cz má přátelský tým vyškolených pracovníku.

Pracuj u nás
Staň se jedním z nás! Nabízíme dobré peníze a kvalitní zázemí.

Jsme pojištění
Uklidator.cz je spolehlivě pojištěn u renomované pojišťovny

Osobní růst
Pro naše zaměstnance zajišťujeme školení a důležité zázemí.

Naše požadavky

Jsi pracovitý? Máš chuť se učit novým věcem? V našem týmu rádi přivítáme take zravotně hendikepované.

Tak právě tebe hledáme do našeho týmu. Neváhej nás kontaktovat.

Volné pracovní pozice

Pracovník pro uklid firem

Hledá do svého týmu pracovníky na jednosměnní provoz. Nebojíte se práce a chcete pracovat ve společnosti, která má dobré zázemí? Chcete se zdokonalovat ve své profesi? Tak si nenechte ujít tuto příležitost a napište nám!

Náplň práce
- práce v prostorách klienta
- příjem a skladování materiálů
- příprava materiálu pro úklid
- obsluha mechanizačních prostředků
- uklid prostor

Požadujeme
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- zodpovědný přístup, samostatnost
- pečlivost a spolehlivost
- ochota se učit a rozvíjet

Nabízíme
- zaškolení všech nových zaměstnanců do nové profese
- motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod
- možnost získání praxe a dalšího profesního růstu

Pokud Vás pozice zaujala, kontaktujte nás na 770 113 113 nebo na e-mail: info@uklidator.cz

Staň se jedním z nás

Uklidator.cz hledá další posily do týmu. Udělej první krok a nastartuj kariéru u nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Uklidator.cz, s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky