Uklidator.cz je služba, která uklidí Vaší domácnost, firmu a zajistí náhradní plnění.

Naši Uklidatoři Vám kvalitně uklidí domácnost, umyjou okna, uklidí Vaši firmu a kanceláře. Kontaktujte nás

rezervovat úklid

Objednat si Uklidatora

o společnosti Uklidator.cz

Již více než 6 let uklízíme pro naše spokojené zákazníky v Moravskoslezském kraji, především Ostravě a okolí. Provádíme pravidelné úklidy ve firmách, úřadech i domácnostech. Provádíme denní i noční úklidy a jsme schopni zajistit kompletní úklid od podlahy po okna. Nejste spokojení se stávající firmou nebo zatěžujete své zaměstnancem úklidem, který neodvádí pořádně? Svěřte úklid profesionálům v oboru. Úklid bytových či nebytových, úřadu a firmy, vše od A do Z.

Prověřený tým
Uklidator.cz má svůj tým pečlivě vyškolen!

Garance kvality
Pokud nebudete spokojeni s úklidem, domluvíme se na řešení!

Jsme pojištění
Uklidator.cz je spolehlivě pojištěn u renomované pojišťovny

Náhradní plnění
Vyřešíme za Vás zákonnou povinost dle zákona 435/2004 Sb.

 

Zjistit cenu

Chcete zjistit kolik vás bude stát úklid ještě před objednávkou? Vypňte formulář níže a my vám co nejdříve nabídku zdarma naceníme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Uklidator.cz, s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky